{"product_id":"paracetamol-czopki-250mg-hasco-x-10-czopki-przeciwbolowe-i-przeciwgoraczkowe-copy","title":"Paracetamol czopki 125mg  x 10, Dla niemowląt i dzieci","description":"\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\n\u003cspan\u003eProdukt leczniczy \u003c\/span\u003e\u003cstrong\u003eParacetamol \u003c\/strong\u003e\u003cspan\u003e przeznaczony jest do stosowania w bólach i przeziębieniu u dzieci . Preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Opakowanie zawiera 10 czopków  125mg paracetamolu.\u003c\/span\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cstrong\u003eSkład:\u003c\/strong\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cspan\u003e1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 125 mg.\u003c\/span\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cspan\u003eSubstancja pomocnicza: tłuszcz stały.\u003c\/span\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cstrong\u003eWskazania:\u003c\/strong\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cspan\u003eLek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.\u003c\/span\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cstrong\u003eDziałanie:\u003c\/strong\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cspan\u003eCzopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.\u003c\/span\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cstrong\u003ePrzeciwwskazania:\u003c\/strong\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003e\u003cspan\u003eNie należy stosować leku Paracetamol  w przypadku:\u003c\/span\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli style=\"text-align: left;\"\u003e\n\u003cdiv\u003enadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku,\u003c\/div\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cdiv style=\"text-align: left;\"\u003eciężkiej niewydolności nerek lub wątroby.\u003c\/div\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e","brand":"Apteka Online","offers":[{"title":"Default Title","offer_id":64773990580601,"sku":null,"price":5.99,"currency_code":"GBP","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0180\/5362\/8004\/files\/Paracetamol-Hasco-125-mg-czopki-10-sztuk-69b8067001c46.webp?v=1790961705","url":"https:\/\/aptekaonline.co.uk\/products\/paracetamol-czopki-250mg-hasco-x-10-czopki-przeciwbolowe-i-przeciwgoraczkowe-copy","provider":"Apteka Online","version":"1.0","type":"link"}